А. Макаревич, старший науковий співробітник

Національний музей мистецтв

імені Богдана та Варвари Ханенків, Київ, Україна

О. Охріменко, кандидат історичних наук, асистент

DOI: https://doi.org/10.17721/1728-2640.2019.141.14

СХОДОЗНАВЧНИЙ СЕМІНАРІЙ В МУЗЕЇ ХАНЕНКІВ

Кафедра історії стародавнього світу та середніх віків історичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка спільно з Національним музеєм мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків восени 2018 року розпочали проект «Робота з музейними та мистецькими об’єктами». На сьогодні використання предметів матеріальної культури, художніх та мистецьких творів, розширення умінь їх аналізу, знайомство з кращими практиками під час семінарських занять з курсів історії стародавнього світу та середніх віків залишається важливим завданням у навчальному процесі підготовки сучасних фахівців-сходознавців. Метою проекту є набуття навичок роботи з артефактами студентами та залучення музейної колекції до навчального процесу. Кураторами проекту є від факультету к.і.н. Олександр Охріменко та від музею – старший науковий співробітник Антоніна Макаревич.